B3SYSTEM S.A.
  
  HOME O FIRMIE OFERTA DLA INWESTORÓW KONTAKT
    O FIRMIE  |  ZARZĄD  |  PARTNERZY  |  KARIERA  |  
  

o Firmie

B3System S.A. od 14 lat wyróżnia się na rynku IT innowacyjnym i zorientowanym na nowe technologie podejściem do budowy centrów przetwarzania danych i chmur obliczeniowych.

Misją firmy jest dostarczanie kompleksowych i innowacyjnych rozwiązań informatycznych stanowiących dodaną wartość biznesową dla naszych Klientów i Partnerów. Firma oferuje profesjonalne usługi w zakresie projektowania, wdrażania, administracji i utrzymania zaawansowanych środowisk IT. Konsultacje świadczone są w oparciu o kompetentny, certyfikowany zespół architektów i inżynierów z wieloletnim doświadczeniem w branży.

Przyjęta strategia oraz doświadczenie B3System S.A. umożliwiło pozyskanie do grona Klientów największe firmy obecne na polskim rynku. Firma B3System może również poszczycić się szeregiem innowacyjnych rozwiązań zrealizowanych w sektorze średnich i małych firm, gdzie bardzo często wymagania stawiane w obszarze IT są większe ze względu na ograniczone środki inwestycyjne jak i dynamikę prowadzenia biznesu.

Chcemy być profesjonalnym partnerem biznesowym dla grona dużych i średnich przedsiębiorstw w Polsce.

Od 2007 spółka B3System S.A. notowana jest na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych S.A.


Zarząd B3System S.A.

Paweł Tomasz Paluchowski – Prezes Zarządu


Wartości, którymi się kierujemy:
  • Zaangażowanie: Nawet największy wysiłek jest niewiele wart jeśli nie kończy się realizacją celu. Wszystkie nasze działania podejmujemy ze świadomością, że najważniejszy będzie ich końcowy efekt.

  • Profesjonalizm: Jak najlepiej wykorzystujemy i rozwijamy swoją wiedzę. Jesteśmy zawsze dobrze przygotowani. Starannie wypełniamy swoje obowiązki.

  • Kreatywność: Podejmujemy wyzwania i poszukujemy innowacyjnych rozwiązań we współpracy z klientami i partnerami firmy. Z aprobatą przyjmujemy wszystko co otwiera perspektywy rozwoju naszej firmy i naszych pracowników.

  • Szacunek: Cenimy kulturę wzajemnego szacunku, bez względu na zajmowane stanowisko, czy pełnione role. Jesteśmy otwarci na opinie i argumenty.

  • Praca zespołowa: Pomagamy sobie wzajemnie a firmę traktujemy jako wspólne dobro. Rozmawiamy z klientami i współpracownikami o ich potrzebach, słuchamy i wykorzystujemy informacje zwrotne.« Powrót

  
Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach podaj swój adres e-mail:
     Mapa strony
     © 2013 B3SYSTEM S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.